Керамічний блок

  Керамічний блок - це штучний керамічний камінь складної форми, призначений для кладки несучих стін будівель і перегородок. Керамічний блок отримав широке застосування в житловому та промисловому будівництві малоповерхових і багатоповерхових будівель. Високотехнологічний будівельний матеріал, що представляє собою альтернативу саману але за своїми характеристиками при кладці замінюючий 10-15 цегл. Виробництво керамічного блоку методом форматування, що забезпечує порожнистість блоку і форму зручну для кладки, також випал глини із застосуванням тирсою (вигоряючими в процесі випалу) або збільшують пористість добавками. Керамічний блок так само називають: Поризована кераміка, поризована цегла, поризовані керамічні блоки, тепла кераміка, великоформатний камінь, великоформатна цегла, великоформатні керамічні блоки, керамоблок.

  Характеристика керамоблока:

  - Низька теплопровідність і об'ємні габаритні розміри керамблока товщиною 120, 250, 380, 440 (дозволяють кладку без додаткового утеплення).

  - Висока міцність керамічного блоку (М100-М125) дозволяє використовувати його в будівництві багатоповерхових будинків.

  - Щодо цегли невелика вага, дозволяє знизити навантаження на фундамент.

  - Керамблок має систему паз-гребінь, яка мінімізує кількість містків холоду через вертикальні шви кладки.

  - Наявність «насічок» на гранях керамічного блоку покращує «зчеплення» з штукатурним шаром.

  - Знижує витрати на розчин, фундамент та утеплення.

  Якщо Ви хочете купити керамблок і Вас цікавить крерамблок ціна (Київ) або в чому різниця у виробниках керамоблоків, набирайте нас, чим зможемо тим допоможемо, що знаємо то підкажемо. Маємо можливість запропонувати Вам послуги з доставки керамоблоків Київ і область, без клопоту і зайвих переплат.