Газоблок Газоблок КСЗ Купянськ

  Купянский завод газоблокаКуп'янський силікатний завод був заснований в 1905 році. Основний напрямок діяльності це виробництво силікатної цегли і автоклавного ніздрюватого бетону (газобетону). На сьогоднішній день виробництво Куп'янського газобетону становить ококло 250 тис. М.куб. продукції на рік.

  У зв'язку з украй низьким коефіцієнтом теплопровідності газоблок Куп'янки є ідеальним енергозберігаючим матеріалом, а також застосовується в якості несучих конструкцій при малоповерховому житловому будівництві до 3-х етажи. Газобетон Куп'янськ має марку Д600 що говорить про його несучі здібності.

  Геометрія газоблоку Куп'янського силікатного заводу не є високоточної, похибка в розмірах з геометрії складає більше 2 мм, тому на клей виробляти кладку блоку не доцільно. Газоблок Куп'янськ рекомендується ложить в кладку стіни на цементно-піщаний розчин це дасть можливість за допомогою розчинного шва вирівняти нерівності.

  Доставка газоблоку Куп'янського можлива як «навалом» (під ручну вивантаження) так і «пакетування» (пачки під кранові вивантаження). Куп'янський газобетон ціна якого є самою дешева серед ніздрюватих бетонів автоклавного твердіння, аргументується тільки тим що доведеться «погратися» в кладці, зате найдешевший газоблок.Купить Купянский газоблок

  Можемо організувати вантажників для розвантаження Куп'янського газоблоку. Ціна газоблоку Куп'янського вказана з доставкою в Київ, якщо Ви хочете купити Куп'янський газоблок з доставкою за Київ то вартість можете обговорити з нашими фахівцями.

  Куп'янський газоблок прайс і норма завантаження машини:

  Найменування
  продукції

  Розмір одиниці товару (мм)

  Кількість в упаковці (шт)

  Обем упаковки (м3)

  Пачок на машині

  Ціна грн.

  БЛОКИ З НІЗДРЮВАТОГО БЕТОНА (ГАЗОБЕТОН)

  Газоблок (газобетон) стіновий D600 навальный

  588х288х200

  -

  -

  -

  -

  Газоблок (газобетон) стіновий D600 пакетированный

  588х288х200

  36

  1,22

  24

  -

  Газоблок (газобетон) перегородочний D600 навальний

  588х288х100

  -

  -

  -

  -

  Газоблок (газобетон) перегородочний D600 пакетований

  588х288х100

  72

  1,22

  24

  -

  Ціна Куп'янского газоблока вказа з доставкою в Київ, при повному завантаженню машини (машинонорма).

  Також Ви можете купити Піноблок Різаний