Газоблок Газоблок Силікатобетон Суми

  Сумской завод газоблокаЗавод ТОВ «Сілікатобетон» (Суми) є одним з найпотужніших виробників стінових будівельних матеріалів зокрема пористого бетону (газобетону). Всі вироби заводу «Сілікатобетон» відповідають вимогам Держстандарту України, сертифіковані, супроводжуються паспортом якості. Не одноразово переможець конкурсу «100 кращих товарів Сумщини».

  Сумської газоблок «Сілікатобетон» з'явився на ринку України не так давно, але встиг обзавестися солідною репутацією. Європейські технології впроваджені у виробництво гарантують високу якість продукції ТОВ «Сілікатобетон». Вироби, що випускаються підприємством Сілікатобетон, відповідають всім вимогам сучасного будівництва.

  Газобетон Суми «Сілікатобетон» є виробом не високоточним, має похибку в розмірах з геометрії більше 2 мм. Сегмент займаного ринку на рівні з Куп'янським газобетоном, тобто Сумської газобетон недорогий але якісний товар. Кладка газоблоку Суми «Сілікатобетон» рекомендується на цементно-піщаний розчин, це дасть можливість вирівняти геометричні нерівності за рахунок розчинного шва. Автоклавного ніздрюватого газобетонні блоки Суми «Сілікатобетон» мають відмінні характеристики:Купить Сумской газоблок

  - Теплоізоляція (скорочують витрати на опалення);

  - Звукоізоляція (як стінових так і міжкімнатних блоків);

  - Негорючість (огнеустойчивость);

  - Нешкідливість (екологічність наближена до виробів з дерева).

  Газобетон Суми «Сілікатобетон» з доставкою в Київ або інші регіони України, можливий «навалом» (складний рядами під ручну вивантаження) або пакетований (під крановую вивантаження). Купити газобетон торби «Сілікатобетон» Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями. Ціна газоблоку Суми залежить від кількості, місця доставки і вимог до упаковки (пакет-непакет). Вартість газобетону Суми вказана з доставкою в Київ з розрахунку повного завантаження машини (машінонорми). При необхідності можемо організувати вантажників для вивантаження газоблоку Суми. Сумській газобетон купити не складе складності якщо Ви маєте справу з професионалами своєї справи.

  Сумській газобетон Сілікатобетон ціна і норма завантаження машини:


  Ціна Сумського газоблоку Сілікатобетон вказана з доставкою в Київ, при нормі завантаження машини (машінонорма).

  Газобетон Сумы «Силикатобетон» пакетированный

  Размеры

  Плотность

  Количество в 1 м.куб

  Кол-во на поддоне

  Поддонов на машине

  Цена грн. М.куб.

  100х300х600

  600

  56

  96


   

  200х300х600

  600

  28

  48


   

  Газобетон Сумы «Силикатобетон» пакетированный

  Размеры

  Плотность

  Количество в 1 м.куб

  Норма загрузки машины

  Цена грн. М.куб.

  100х300х600

  600

  56

  35

   

  200х300х600

  600

  28

  35

   

  Також Ви можете купити Піноблок Формовий