ЗБВ Вироби Фундаментні блоки (ФБС)

  Купить фундаментные блокиОсновою будівництва будинку є хороший фундамент. Найважливішою якістю хорошого фундаменту є його висока міцність. Тому в першу чергу потрібно визначиться який фундамент вибрати:

  - Фундамент змонтований з блоків ФБС;

  - Залитий монолітний фундамент.

  Порівняти монолітний фундамент з фундаментом з ФБС Ви зможете з розуміючи з чого буде будується будинок і яке навантаження воно буде нести.

  Збірний фундамент з блоків ФБС має переваги перед іншими видами фундаменту в цивільному будівництві. Фундаментні блоки ФБС виготовляються на заводах ЗБВ і відповідають ГОСТу з певними вимогами. ФБС блоки широко застосовуються для фундаментів: техпідвалів (підвальних приміщень), підвалів, погребів і т.д ..

  ФБС Киев Купить

  Виготовляються ФБС блоки на заводі з нормативного бетону на гранітному щебені який заливають у форми, потім утрясається за допомогою вібропресованого і пропарюють. Фундаментні блоки ФБС можна монтувати без зупинки тим самим заощаджуючи час і гроші, монолітний фундамент необхідно додатково провібріровать і чекати 28 діб до набирания повної фортеці (простий бригади - доп.затрати). Фундамент з ФБС блоків можна викладати будь-якої форми, на скільки вистачить кмітливості.

  Фундаментні блоки ФБС на сьогоднішній день є одними з найпопулярніших і необхідних виробів ЗБВ. Технологія виробництва ФБС і складового матеріал високомарочний бетон, дозволяють готовим виробам ФБС витримувати великі навантаження не деформуючись. Фундаментні блоки будівельні (ФБС) за своїми показниками підходять для спорудження приміщень підвальних або цокольних, так як вони не бояться дії підвищеної вологи, вплив хімічних речовин і великих навантажень. Для зручності монтажу ФБС вони виготовляються з системою пазів по торцях, в які заливається бетон. При покупці ФБС вартість не основний показник так як потрібно враховувати його технічні характеристики, бетон який використовується для виробництва і технологію виготовлення, тому фундаментні блоки ціна яких занадто низька є показником того що виробники зекономите на якості.

  Вага фундаментних блоків ФБС залежить від їх розміру. Завдяки тому фундаментні блоки виготовляються різних розмірів це дає можливість складати як конструктор найскладніші фундаменти, що не можна виготовити за допомогою інших матеріалів. Часто вироби ФБС використовуються як перепони для заїзду автомобілів або як цоколь огорожі будівельного майданчика на який встановлюють парканні щити.

  Купити фундаментні блоки ФБС з доставкою або на самовивіз, Ви можете звернувшись до фахівців компанії «Вендор-Строй». Доставка ФБС можлива маніпулятором (з монтажем або просто вивантаженням), звичайним довгоміром або самоскидом. Успіх справи залежить від правильно поставленого завдання.

  Назва

  Одиниця виміру

  Маса виробу,

  Висота (H),

  Ширина (B),

  Довжина (L),

  кг

  мм

  мм

  мм

  ФБС 9.3.6Т

  шт.

  350

  580

  300

  890

  ФБС 12.3.6Т

  шт.

  490

  580

  300

  1180

  ФБС 24.3.6Т

  шт.

  975

  580

  300

  2380

  ФБС-3 означает что ширина блока 30 см.

  Назва

  Одиниця виміру

  Маса виробу,

  Висота (H),

  Ширина (B),

  Довжина (L),

  кг

  мм

  мм

  мм

  ФБС 9.4.6Т

  шт.

  468

  580

  400

  890

  ФБС 12.4.6Т

  шт.

  636

  580

  400

  1180

  ФБС 24.4.6Т

  шт.

  1305

  580

  400

  2380

  ФБС-4 означает что ширина блока 40 см.

  Назва

  Одиниця виміру

  Маса виробу,

  Висота (H),

  Ширина (B),

  Довжина (L),

  кг

  мм

  мм

  мм

  ФБС 9.5.6Т

  шт.

  586

  580

  500

  890

  ФБС 12.5.6Т

  шт.

  795

  580

  500

  1180

  ФБС 24.5.6Т

  шт.

  1630

  580

  500

  2380

  ФБС-5 означает что ширина блока 50 см.

  Назва

  Одиниця виміру

  Маса виробу,

  Висота (H),

  Ширина (B),

  Довжина (L),

  кг

  мм

  мм

  мм

  ФБС 9.6.6Т

  шт.

  705

  580

  600

  890

  ФБС 12.6.6Т

  шт.

  955

  580

  600

  1180

  ФБС 24.6.6Т

  шт.

  1950

  580

  600

  2380

  ФБС-6 означает что ширина блока 60 см.

  1

  Фундаментные блоки ФБС на сегодняшний день являются одними из самых популярных и требуемых изделий ЖБИ. Технология производства ФБС и составляющий материал высокомарочный бетон, позволяют готовым изделиям ФБС выдерживать большие нагрузки не деформируясь. Фундаментные блоки строительные (ФБС) по своим показателям подходят для сооружения помещений подвальных или цокольных, так как они не боятся воздействия повышенной влаги, воздействие химических веществ и больших нагрузок. Для удобства монтажа ФБС они изготавливаются с системой пазов по торцам, в которые заливается бетон. При покупке ФБС стоимость не основной показатель так как нужно учитывать его технические характеристики, бетон который используется для производства и технологию изготовления.

  Вес фундаментных блоков ФБС зависит от их размера. Благодаря тому фундаментные блоки изготавливаются различных размеров это даёт возможность складывать как конструктор самые сложные фундаменты, что нельзя изготовить с помощью других материалов. Часто изделия ФБС используются как преграды для заезда автомобилей или как цоколь ограждения строительной площадки на который устанавливают заборные щиты.

  Купить фундаментные блоки ФБС с доставкой или на самовывоз, Вы можете обратившись к специалистам компании «Вендор-Строй». Доставка ФБС возможна манипулятором (с монтажом или просто выгрузкой), обычным длинномером или самосвалом. Успех дела зависит от правильно поставленной задачи.

   

  Купить ФБС Киев

  Також Ви можете купити Цеглу рядову (повнотілу) м-75