Піноблок Піноблок Формований

  Пеноблок формовой продажаПіноблок це матеріал який об'єднує в собі переваги стінових кладок матеріалів: оптимальна вартість, незначна вага і висока міцність. З кожним роком стає все більше споживачів такого унікального будівельного матеріалу як піноблок. Виходячи з методу виробництва, існує два види піноблоку: фірмовий (формований) і різаний. Обидва види піноблоку володіють хорошими якостями і показниками необхідними в будівництві.
  Виготовлення піноблоків фірмових відносно просте і не потребує великих затрат. Суміш з цементу, піску, води і спеціальних пенообразующих речовин, яка утворює масу пінобетон, заливають у Металичиских форми на 10-12 годин до повного її застигання, після чого дістають готові піноблоки. Завдяки своїй технології виробництва він і називається піноблок формовий або піноблок формований. Перевагою пінобетонного блоку фірмового є його відмінна Пеноблок формовой производствогеометрія. Формовий піноблок мае основні марки Д600 і Д800 або під замовлення виготовляються марки піноблоку вище або нижче залежно від вимог. Виготовляється піноблок формовий двох основних розмірів: 200х300х600 (стіновий) і 100х300х600 (перегородковий). Піноблок формовий армований це значить що до складу пінобетону додається спеціальна фібра (волоски), завдяки чому появлется додаткова фортеця блоку.

  Фірмовий піноблок купити Київ або область Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями, вартість фірмового піноблоку це другорядний показник при виборі цього стінового матеріалу. Купівля піноблоку фірмового це процес в якому потрібно мати справу з перевіреним і зарекомендували себе як добросовісний виробник піноблоку.

  Ціна піноблоку фірмового:

  Пінобетон формовий D-600

  Найменування

  Розмір, мм

  Кількість
  на піддоні, шт.

  Ціна, грн.


  L


  B


  H

  Формовий 300мм

  600

  300

  200

  -

  від 950

  Формовий 100мм

  600

  300

  100

  -

  від 980

  Ціна піноблоку формованого вказана без доставки. Ціна доставки піноблоку фірмового залежить від: кількості і місця доставки. Доставка піноблоку фірмового можлива як навалом так і пакетованого, маніпулятором або звичайною машиною. Якісний піноблок купити не складе труднощів якщо Ви маєте справу з професионалами своєї справи.

  Пеноблок формовой купитьПеноблок Киев купить

  Також Ви можете купити Цеглу СБК (Ромни)