Цегла Облицювальна Цегла Біла Церква

  лицевой кирпич Белая Церковь купитьСвою історію завод починає з 1959 року, з випуску цегли рядового з якого були побудовані тисячі квадратних метрів житла і різних споруд. У 1994 році на базі заводу було створено завод «Білоцерківські будматеріали» ТОВ. Далі в 2003 році була проведена реконструкція заводу і запущена лінія з випуску лицьової цегли і фігурних виробів керамічних. На сьогодні частка лицьової цегли становить 95% від общепроізводімой продукції. Якість випускається цегли відповідає маркам: М-150, М-200 і М-250 (клінкерна цегла) а морозостійкість перевищує 100 циклів. Завдяки родовищам глини і технології випалювання колір цегли жовтий і червоний виходить без введення штучних барвників. Якість випускається цегли відповідає сертифікатам і паспортам радіаційної якості сировини. За період роботи заводу було випущено близько 1,5 мліарда виробів, а вдома облицьовані цим цеглою донині зберігають привабливість своїх фасадів, можна сміливо сказати що цегла Біла Церква пройшов випробування часом. Велика частина продукції Білоцерківського цегельного заводу відвантажується Росію і країни СНД, цегла Білоцерківська можна сміливо визнати одним з лідерів продажів на будівельному ринку України.

  Переваги продукції ТОВ «Білоцерківські будматеріали»:

  - Морозостійкість і висока міцність лицьової цегли Біла церква, зберігає первинний вигляд фасаду будівлі більше 50-и років;

  - «Дихаючий» ефект Білоцерківського цегли дозволяє зберігати комфортний мікроклімат в будинку взимку і влітку;

  - Натуральна основа цегли Біла церква є безпечною для здоров'я людини;

  - Відсутність висолів на кладці з Білоцерківського цегли;

  - Різноманітна гамма кольорів і відтінків білоцерківського цегли роблять Ваш вибір різноманітнішою;

  - Висока звукоізоляція і огнеустойчивость кладки з цегли Біла церква;

  Будинок з Білоцерківського цегли додасть Вашому вогнищу неповторного шарму і неповторності. Купити облицювальна цегла Біла церква Ви можете в компанії «Вендор-Строй» і ціна на лицьову цеглу Біла церква у Вас буде однією з найкращих у Києві, так як облицювальна цегла відвантажуватиметься прямо із заводу, що скоротить складські витрати та витрати з логістики.

  Завод Белая Церковь

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЕГЛИ

  ООО «Білоцерківскі будматериалы» 

  Марка

  М- 150

  М- 200

  Види цегли

  одинарна (фигурна)

  одинарна

  Размеры

  (ширина/довжина/висота)

  мм

  250х120х65
  (+/-;2мм)

  250х120х65
  (+/-;2мм)

  Межа міцності

  на стискання

  Мпа

  17

  21

  кгс/см²

  170

  210

  Межа міцності

  при вигині

  Мпа

  2,1

  2,5

  кгс/см²

  210

  250

  Морозостійкість

  Цикл

  >50

  >100

  Водопоглинання

  %

  8

  7

  Також Ви можете купити Дошка необрізна